با طرح سرمایه گذاری مسکن آسان خانه دار شوید

متقاضیان مسکن می توانند با استفاده از طرح ویژه سرمایه گذاری مسکن بدون نگرانی از تورم و بدون اجبار در پرداخت اقساط، خانه دار شدن آسان را تجربه نمایند.

مسعود فاضل مدیرعامل مرکز سرمایه گذاری استحکام با اعلام این خبر گفت: طرح سرمایه گذاری مسکن ایده ای نو از مجموعه استحکام است که با هدف کاهش مشکلات و نگرانی های متقاضیان تدوین و ارائه شده است و مردم عزیز می توانند بدون اجبار در پرداخت اقساط و بدون نگرانی از تورم افسارگسیخته بازار به منزل مورد علاقه خود در مناطق مرغوب دزفول دست یابند.
وی با اشاره به مشکلات طرح مدیریت پیمان (طرحی که هم اکنون گروه های آپارتمان سازی شهرستان در قالب آن اقدام به ساخت و واگذاری مسکن به مردم می نمایند) اظهار داشت: اقساط بلندمدت و گران قیمتی که آپارتمان سازان طی 24 ماه یا بیشتر از مردم دریافت می نمایند از یکسو، افزایش قیمت اقساط ساخت به دلیل بروز تورم در خلال قرارداد و اجازه داشتن سازنده برای فسخ یکطرفه قرارداد در صورت پرداخت ننمودن تعدادی از اقساط از سوی دیگر، مشکلاتی هستند که عموم مردم بخاطر آن یا نمی توانند امیدی به خانه دار شدن داشته باشند و یا باید سختی های زیادی را برای رسیدن به مسکن متحمل شوند.
مدیرعامل مرکز سرمایه گذاری استحکام افزود: تمامی مشکلاتی که به آنها اشاره شد همگی در طرح سرمایه گذاری مسکن استحکام مرتفع شده و متقاضیان می توانند بدون نگرانی از تورم بازار، بدون دغدغه از فسخ یکطرفه قرارداد و بدون اجبار در پرداخت اقساط ساخت و حتی با کمترین سرمایه ( 100 میلیون تومان ) مشارکت خودرا در ساخت پروژه های مسکونی با هدف مالکیت یک آپارتمان آغاز نمایند.
علاقه مندان جهت آشنایی با طرح سرمایه گذاری مسکن و دیگر طرح های مجموعه استحکام می توانند از طریق درگاه های زیر اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایند.
تلفن: 42222264-061

برای مطالعه جزئیات بیشتر در خصوص طرح، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.