استحکام ؛ خلاقیت در سرمایه گذاری

از گذشته انتخاب یک سرمایه گذاری مطمئن، امن، مشروع و تخصصی خواست همه اقشار جامعه بوده و در سالهای اخیر با توجه به اوضاع اقتصادی کشور، به یکی از مهم ترین چالش های حال حاضر تبدیل شده است. در همین راستا مجموعه سرمایه گذاری استحکام توانسته است با رویکردی خلاقانه بستر سرمایه گذاری تخصصی را برای عموم مردم فراهم آورد.

در تبیین این رویکرد اینگونه باید گفت که در شرایط کنونی جامعه سرمایه هایی در اختیار عموم مردم قرار دارد که بعنوان ” سرمایه های خُرد” محسوب می شوند که اتفاقا منابعی سرگردان و بدون برنامه هستند که به دلیل مشکلات زیر ساختی اقتصادی، نگرانی از تورم افسار گسیخته و کاهش ارزش سرمایه ، نبود طرح و برنامه مطلوب برای سامان دهی و هدایت آنها در مسیر درست، متاسفانه به صورت هیجانی در مسیر معامله و واسطه گری های پرخطر بازار قرار میگیرند ازجمله بازار هایی مانند طلا، ارز، خودرو و …. که به دلیل عدم وجود مدیریت اقتصادی منسجم، به شکلی هیجانی و سودجویانه توسط دلالان مورد سوء استفاده قرار گرفته که عموما آسیب این بازار هیجانی گریبان صاحبان همان سرمایه های خُرد را می گیرد.

از سوی دیگر سازمان بورس و اوراق بهادار نیز که با تبلیغات و حمایت مسئولین وقت محل اعتماد سرمایه گذاری مردم خصوصا صاحبان سرمایه های خُرد قرار گرفته بود، به دلیل وقایع تاسف بار پیش آمده، موجب ورشکستگی جمع بسیار زیادی از سرمایه‌گذاران گردید و این سازمان اعتبار خود را در اذهان عمومی از دست داد. نکته قابل توجه این است که سهم بزرگی از این سرمایه ها به ناچار برای در امان ماندن از فنا شدن، با هدف دریافت سود قطعی به سمت بانک ها و موسسه های مالی سرازیر گردید.

اما آنچه از بانک ها می دانیم این است که طرح های سرمایه گذاری که توسط آنها تعریف می شود، پرداخت سود ثابت و حداقلی را درپی دارد و بدتر آنکه درنظر نداشتن شاخص تورم در ارزش گذاری سود پرداختی از سوی بانک، به اصل سرمایه ی سرمایه گذار آسیب می رساند و این موضوع درایامی در حال رقم خوردن است که نرخ بالای تورم، آسیب را از حد گذرانده و رسما موجب متضرر شدن سپرده گذاران بانکی شده است آنچنان که ارزش واقعی سرمایه ی سرمایه گذاران در پایان دوره های سرمایه گذاری بانکی از بین رفته است.

از گذشته انتخاب یک سرمایه گذاری مطمئن، امن، مشروع و تخصصی خواست همه اقشار جامعه بوده و در سالهای اخیر با توجه به اوضاع اقتصادی کشور، به یکی از مهم ترین چالش های حال حاضر تبدیل شده است. مجموعه سرمایه گذاری استحکام با رویکردی خلاقانه مسیر سرمایه گذاری تخصصی را برای همه مردم فراهم کرده است. گروه سرمایه گذاری استحکام با افتخار برای ساماندهی و مسیریابی صحیح سرمایه های خُرد و هدف گذاری آنها در جهت تقویت تولید و اشتغال ، اقدام به معرفی طرح های ابداعی و خلاقانه با پشتوانه علمی واقتصادی در حوزه های سرمایه گذاری متمرکز و تخصصی کرده است. سرمایه گذار با مراجعه به مراکز سرمایه گذاری استحکام اطلاعات کامل از حوزه های موجود برای سرمایه گذاری را دریافت مینماید.این اطلاعات شامل کم و کیف و شرایط سوددهی ، تورم و ریسک های کنترل شده آنها و تمامی مسائل مربوط به حوزه های مذکور می باشد. سپس آگاهانه ، با اختیار و علاقه شخصی حوزه تخصصی مد نظر خود را انتخاب کرده و سرمایه گذاری می نماید. در هر حوزه از سرمایه گذاری های تخصصی استحکام ، سرمایه گذارم از تورم و سود بشینه بهره مند شده و استحکام حق العمل مشخص خود را برداشت میکند و درعین حال بیشینه سودحاصل متعلق به صاحب سرمایه هست. طرح تخصصی سرمایه گذاری استحکام دقیقا منطبق با اصل ۴۴ قانون اساسی می باشد و به لطف ایزد منان گروه استحکام ، مرکز سرمایه گذاری های تخصصی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.