مدرسه کسب و کار استحکام

همگی ما موافقیم راه اندازی یک کسب و کار پرسود مهارت می‌خواهد چرا که تجارت یا به عبارتی کسب و کار و یا به قول خودمان کاسبی کردن نیاز به دانش و بینش و توانایی بالایی دارد تا بتواند به مرحله خلق ثروت برسد. به همین دلیل موفق‌ترین مدیران و صاحبان کسب و کار های معروف جهان همواره بر ضرورت آموزش در این زمینه تاکید دارند.
پر واضح است که بین مدرسه کسب و کار و دانشگاه تفاوت جدی وجود دارد. فارغ التحصیلان در دانشگاه بیشتر با مسائل نظری و علمی موجود در زمینه کسب و کار آشنا می شوند و کمتر به تطبیق آموخته های خود در فضای واقعی می پردازند، حال آن که دانش آموختگان مدارس کسب و کار در هنگام تحصیل، بیشتر از آنکه بر کتاب و تئوری تمرکز داشته باشند به اجرای عملی آموخته های خود در فضای واقعی مشغول می شوند.
از این حیث مرکز سرمایه گذاری استحکام با نگاهی مبنایی و دانش بنیان به مقوله فعالیت اقتصادی، تصمیم به راه اندازی مدرسه کسب و کار نموده است تا بتواند به افق بلند خود در رشد و بالندگی اقتصاد جامعه دست یابد.
در همین راستا این مجموعه در شعبه اصفهان با برقراری ارتباط و ایجاد تعامل ویژه با اتاق بازرگانی این شهرستان( قوی ترین و موفق ترین اتاق بازرگانی کشور) در صدد است بعنوان پشتیبان و بازوی مالی در راه اندازی مدرسه کسب و کارِ اتاق بازرگانی اصفهان اقدام نماید.
لذا در نخستین گام بعنوان تامین کننده مالی در جهت احداث و بهره برداری از این مدرسه، همکاری خودرا با اتاق اصفهان آغاز می نماید.
همچنین در ادامه و در راستای گسترش این طرح، به یاری خدا و بهره مندی از متخصصین و اساتید این حوزه، برنامه ریزی لازم بمنظور تاسیس مدارس کسب و کار در شهرهای مختلف کشور کلید خواهد خورد، با این امید که بتوانیم فرصتی مناسب برای تقویت استعدادهای درخشان و رشد نبوغ اقتصادی دانش آموزان و دانشجویان عزیزمان فراهم آوریم… ان شاءالله

معتبرترین مدارس کسب و کار در جهان

مدرسه کسب و کار هاروارد -Harvard- واقع در ماساچوست ( تاسیس1636 )
مدرسه کسب و کار اینسید -Insead- واقع در پاریس و سه شعبه دیگر در سانفرانسیسکو، سنگاپور و ابوظبی ( تاسیس 1957)
مدرسه کسب و کار استنفورد -Stanford- واقع در کالیفرنیا ( سال تاسیس 1885)
مدرسه کسب و کار لوییجی بوکونی – Luigi Bocconi- واقع در میلان ایتالیا ( تاسیس 1902)
مدرسه کسب و کار پنسیلوانیا – Pennsylvania – واقع در فیلادلفیا ( سال تاسیس 1740)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.