طرح صندوق مسکن استحکام

متقاضیان مسکن با طرح صندوق مسکن استحکام، بدون نگرانی از تورم و بدون اجبار در پرداخت اقساط می توانند خانه دار شدن آسان را تجربه نمایند.

مسعود فاضل مدیرعامل مرکز سرمایه گذاری استحکام با اعلام این خبر گفت: این طرح ایده ای نو از مجموعه استحکام است که با هدف کاهش مشکلات و نگرانی های متقاضیان تدوین و ارائه شده است و مردم عزیز می توانند بدون اجبار در پرداخت اقساط و بدون نگرانی از تورم افسارگسیخته ی بازار به مسکن مورد علاقه خود در مناطق مرغوب دزفول دست یابند.


وی با اشاره به مشکلات طرح مدیریت پیمان (طرحی که هم اکنون گروه های آپارتمان سازی شهرستان در قالب آن اقدام به ساخت و واگذاری مسکن به مردم می نمایند) اظهار داشت: اقساط بلندمدت و گران قیمتی که سازندگان طی ۲۴ ماه یا بیشتر از مردم دریافت می نمایند از یکسو، افزایش قیمت اقساط ساخت به دلیل بروز تورم در خلال قرارداد و اجازه داشتن سازنده برای فسخ یکطرفه قرارداد در صورت پرداخت ننمودن تعدادی از اقساط از سوی دیگر، مشکلاتی هستند که عموم مردم به دلیل آن یا نمی توانند امیدی به خانه دار شدن داشته باشند و یا باید سختی های زیادی را برای رسیدن به مسکن متحمل شوند.


مدیرعامل استحکام افزود: تمامی مشکلاتی که به آنها اشاره شد همگی در طرح صندوق مسکن استحکام مرتفع شده و متقاضیان می توانند بدون نگرانی از تورم بازار، بدون دغدغه از فسخ یکطرفه قرارداد و بدون اجبار در پرداخت اقساط ساخت و حتی با کمترین سرمایه مشارکت خودرا در ساخت پروژه های مسکونی با هدف مالکیت یک آپارتمان آغاز نمایند.

علاقه مندان جهت آشنایی با طرح صندوق مسکن مجموعه استحکام می توانند از طریق درگاه های زیر اطلاعات تکمیلی و مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

بخش طرح های سرمایه گذاری
06142222264

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.