مدیر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول:
استحکام می تواند حلقه اتصال حوزه هنر و اقتصاد در شهرستان باشد.

مدیر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول:
استحکام می تواند حلقه اتصال حوزه هنر و اقتصاد در شهرستان باشد.
مرکز سرمایه‌گذاری استحکام به عنوان یک جریان جدید در حوزه سرمایه‌گذاری شهرستان دزفول می تواند حلقه اتصال اقتصاد و هنر دزفول باشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز سرمایه گذاری استحکام مسعود فاضل مدیرعامل این شرکت در روز شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ با علیرضا چرخابی مدیر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول و با هدف افزایش سطح همکاری طرفین در حوزه فرهنگ و هنر دیدار و گفتگو کرد.

مسعود فاضل در این دیدار با اعلام ورود هدفمند مجموعه استحکام بعنوان سرمایه گذار در حوزه فرهنگ و هنر شهرستان گفت: امروز در جهان ارتباط تنگاتنگ و معناداری بین دو مقوله هنر و اقتصاد وجود دارد که متاسفانه هنوز در کشور ما ساختار روشنی پیدا نکرده است، به خصوص در مناطقی مانند دزفول که برخورداری آن از تمدن و فرهنگ و هنر زبانزد خاص و عام است و بهره مندی از این ثروت معنوی گرانبها در بستر فعالیت های اقتصادی شهرستان، می تواند افق درخشانی را در هر دو زمینه برای شهرستان ما رقم بزند.

مدیرعامل شرکت استحکام افزود: این اتفاق در حال رخ دادن است و در همقن ابتدای کار دستاوردهای خوب و ارزشمندی را در پی داشته است، حمایت مالی از تولیدات هنریِ فاخر و با کیفیت، هم افزایی فکری صاحبان ایده در حوزه هنر و فرهنگ، ایجاد انگیزه برای حضور قدرتمند هنرمندان باتجربه و جریان‌ساز در تولید آثار هنری و سرازیر شدن طرح های نو بسمت این مرکز، همه و همه از برکات این جریان بوده است.

مسعود فاضل همچنین در این جلسه از راه‌اندازی دفتر خانه هنرمندان دزفول با پشتیبانی مادی و معنوی شرکت استحکام خبر داد و اظهار داشت: امید است با حمایت ویژه اداره محترم ارشاد اسلامی شهرستان و ویژه همراهی آقای مهندس چرخ آبی در راستای تشکیل این مرکز بتوانیم اتفاقات بزرگی را با کمک هم رقم بزنیم.

علیرضا چرخابی مدیر ارشاد اسلامی دزفول همچنین در این گفتگو ضمن ابراز خوشحالی از ورود استحکام بعنوان سرمایه گذار در حوزه هنر و فرهنگ گفت: ورود بخش خصوصی در این حوزه کمک بزرگی برای دستیابی دولت به اهداف تدوین شده در تامین نیازهای هنری و فرهنگی جامعه است و مرکز سرمایه‌گذاری استحکام می‌تواند به‌خوبی حلقه گمشده اتصال هنر و اقتصاد در دزفول باشد.

مدیر اداره ارشاد اسلامی شهرستان دزفول با اعلام حمایت خود از این رخداد ارزشمند، ابراز امیدواری کرد به یاری خدا و با همکاری طرفین بتوانیم در آینده نزدیک اخبار خوبی را به مردم عزیزمان بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.