تبدیل دزفول به قطب درمانی جنوب غرب کشور

گروه سرمایه گذاری استحکام با بهره مندی از یک تیم اقتصادی بسیار توانمند و خلاق در ایام اخیر موفق به پیاده سازی ایده های فوق العاده ای در زمینه مدیریت سرمایه های سرگردان عمومی و صَرف این منابع در حوزه مسکن شده است.

درایام اخیر گروه استحکام با بررسی ابعاد مختلف حوزه پزشکی و درمانی شهر دزفول، پی به این مهم برده است که در صورت پیاده سازی یک کیفیت مدرن از مراکز درمانی متنوع، ظرفیت بی‌نظیری از استعداد سرمایه‌گذاری و سودآوری فوق العاده در این زمینه وجود دارد.

در دهه های اخیر شهر دزفول با توجه به رشد استعدادهای ناب پزشکان متخصص خود، مورد توجه طیف وسیعی از بیماران شهرها و استان های همجوار منطقه قرار گرفته است.

متاسفانه عدم توجه سرمایه گذاران ، کمبود امکانات فیزیکی و مجموعه های پیشرفته درمانی موجب دلزدگی و افزایش مهاجرت پزشکان متخصص شهر که سرمایه اصلی این حوزه می باشند گردیده است.

به علاوه عدم تامین کافی و ظرفیت پایین خدمات درمانی شهر، موجب نارضایتی بیماران پرتعداد بومی و غیربومی  شده است.

گروه سرمایه گذاری استحکام فراتر از توجیهات پرشماراقتصادی، خود را موظف به ایفای نقش موثر در زمینه رشد خدمات اجتماعی و معیشتی پیرامون همشهریان محترم و سرمایه گذاران گرانبهای خویش می داند.

 استحکام در این زمینه با ابتکاری خلاقانه یک طرح سرمایه‌گذاری بسیار سودآور را فراهم کرده و با مشارکت سرمایه گذاران خویش شروع به تاسیس مجموعه هایی کلینیکی و پاراکلینیکی در حد استانداردهای بین المللی نموده است که این امر بستری مناسب برای فعالیت و رضایتمندی حداکثری پزشکان متخصص موجود و جذب متخصصین غیربومی را فراهم خواهد آورد.

افزون براین مجموعه استحکام درنظر دارد تا با ایجاد زیر ساخت درمانی مناسب در جهت تأمین خدمات حداکثری این مجموعه‌ها، رضایت بیماران دردمند بومی و غیر بومی منطقه را فراهم آورد.

گروه سرمایه گذاری استحکام در گام دوم توسعه این حوزه در نظر دارد تا با گردهمایی و هم‌افزایی پزشکان متخصص و نخبه شهر به عنوان مغز متفکر این جریان و  گروه سرمایه گذاران استحکام به عنوان بازوی تامین مالی،  با برنامه ای مدون و فشرده تاسیس چند درمانگاه تخصصی را در دستور کار خود قرارداده و در این زمینه ضعف بارز شهر را در کمبود درمانگاه‌های تخصصی برطرف نماید.

با وجود ظرفیت‌های موجود نظیر توجه فوق‌العاده بیماران غیر بومی، وجود پزشکان متخصص پرشمار بومی و سودآوری بسیار عالی کوتاه مدت و بلند مدت طرح برای سرمایه‌گذاران، در صورت همدلی همشهریان و تجمیع سرمایه‌های سرگردان عمومی شهر می توان در افق بلند مدت برای تبدیل دزفول به ((قطب درمانی جنوب غرب کشور)) برنامه‌ریزی جامعی را تدوین و اجرا نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.