اصفهان اولین گام ملی شدن استحکام

گروه استحکام با ماهیت یک موسسه مالی و سرمایه گذاری در طرح توسعه جامع خود در نظر دارد مراکز سرمایه گذاری خویش را طی 5 سال آینده در 10 شهر بزرگ کشور توسعه بخشد.

لذا در گام اول با افتتاح مرکز سرمایه گذاری استحکام در شهر مقتصد و استراتژیک اصفهان بنا دارد تا طرح اقتصادی جامع خویش را بنا بر ظرفیت های رو به رشد و سرمایه پذیر صنعتی اصفهان در اختیار عموم مردم شریف این دیار به عنوان خُرده سرمایه گذاران همین صنایع در قالب طرح جامع استحکام قرار دهد.

با توجه به این امر، در مرحله اول  با پیاده سازی پلان ساختمانی خویش به عنوان ” صندوق مسکن استحکام ” در جهت ارائه راهکاری خلاقانه برای خانه دار شدن آسان قشر متوسط جامعه ، ایده فوق العاده خویش را تقدیم مردم شریف اصفهان می نماید.

در همین راستا، گروه سرمایه گذاری استحکام با شروع عملیات اجرایی اولین پروژه ساختمانی خویش در شهر اصفهان بستر ورود سرمایه گذاران و متقاضیان حوزه مسکن را با هدف “خانه دار شدن آسان” با کمترین سرمایه اولیه و عدم اجبار در اقساط ثانویه فراهم نموده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط فوق العاده طرح “صندوق مسکن استحکام ” به مرکز سرمایه گذاری استحکام در اصفهان مراجعه نمایید.

همچنین استحکام در گام دوم طرح توسعه خویش در صدد تامین ملک مورد نیاز اولین پروژه ساختمانی شهر بزرگ تهران و مهیا سازی بستر ارائه طرح “صندوق مسکن استحکام”در پایتخت می باشد.

لذا متقاضیان سرمایه گذاری در حوزه جذاب مسکن شهر تهران در اسرع وقت منتظر تعریف پروژه اول ساختمانی و افتتاح مرکز سرمایه گذاری استحکام در این شهر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

برای سود چند برابری فقط کافیست با ما تماس بگیرید

آدرس

دفتر مرکزی: | خوزستان | دزفول | خیابان آفرینش تقاطع منتظری

© هرگونه کپی‌برداری مستلزم کسب اجازۀ کتبی بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.